Audi Q3
1.4 TFSI CoD Sport S Line Edition trekhaak|pano|leer|stoelverw.|nav|lmv18
Direct kopen, basisprijs: € 20.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.950,-
LEASEPRIJS: € 345,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Audi Q3 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TFSI CoD Sport S Line Edition trekhaak|pano|leer|stoelverw.|nav|lmv18 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 april 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.745 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 345,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-510-FF |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.380 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklap-/verstelbaar en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- panoramadak
- panoramadak var. transparantie
- Infotainment
- Audi MMI Navigatie systeem
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth Streaming
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airconditioning Climatic Vol Automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen multifunctie-sportstuurwiel met tiptronic
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sport-Comfort stoelen voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armleuning midden achter
- Armleuning midden voor
- Audiobediening op stuur
- Automatische verlichting
- Bekerhouder achter
- Bekerhouders voor
- Bergweg rijhulp
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- BOVAG-Garantie
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in kleur carrosserie
- Chroompakket
- Climate Control
- Coming / Leaving home functie
- DAB Radio
- Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie
- Dakrails aluminium
- Dorpellijsten in portieropeningen
- Drive Select
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Kaartleeslamp voor
- Keyless entry & Go
- Lederen Bekleding met Alcantara/Stoffen Zitvlakken
- Onderhoudsboekje/Service digitaal
- Pareleffect kleur
- Passagiersairbag
- Reservewiel, thuiskomer
- Rokersvrije auto
- S-Line Exterieur
- S-Line Interieur
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- S Line exterieur
- Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar
- Velgen Alu, 18 inch
- Voetgangers beschermingsmaatregeling
- Wifi voor bereiding
- Zij airbag(s) voor
- ASR